Категорія: Новини

Чемпіонат України, секція С (14-18.04.2021)

Триває реєстрація учасників на Чемпіонат України, секція “С”

Для участі у Чемпіонаті України необхідно до 13.04.2021 зареєструвати моделі за посиланням Реєстрація на ЧУ С 2021

Список зареєстрованих учасників

ЧУ С 2021 Список учасників

Розклад роботи суддівських бригад та підключення учасників

Розклад

 

Наказ Мінмолодьспорту про проведення Кубку України з судномодельного спорту – 1, 2 етапи, фінал, моделі секції “FSR”

 

с. Забір`я Київської області на базі “Фіш-парку”

1 етап – з 13 по 17 травня 2021 року;

2 етап, фінал – з 30 вересня по 04 жовтня 2021 року.

Наказ КУ FSR.pdf

Гончар Віталій Миколайович

25 листопада 2020 року на 62-му році життя зупинилося серце педагога і тренера Київського Палацу дітей та юнацтва, майстра спорту України з судномодельного спорту, судді національної категорії Гончара Віталія Миколайовича.

image001
Віталій Миколайович народився 23 жовтня 1959 року у місті Київ. У 1992 році закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації за спеціальністю експлуатація електронно-обчислюваної техніки, пройшов службу в армії як командир відділу артилерійської розвідки і з 1989 року почав свою успішну працю у Київському Палаці дітей та юнацтва. Він виховував юних спортсменів спочатку як тренер і керівник гуртка авіамодельного та космічного моделювання, а потім як завідуючий лабораторії експериментального моделювання. Він та його вихованці брали участь і перемагали у
міських та всеукраїнських змаганнях з судномоделювання.
Віталій Миколайович був талановитою, працелюбною, чуйною і вимогливою людиною, мав активну життєву позицію, щиро ділився своїм досвідом з колегами столиці та України. За багаторічну та сумлінну працю Віталій Миколайович нагороджений грамотами Головного управління освіти у науки м.Києва, Міністерства освіти і науки України, знаком «Відмінник освіти України», подяками Київської міської державної адміністрації, Національної Української федерації
автомодельного спорту.
Висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким покійного. Світла пам’ять про Віталія Миколайовича – порядну, щиру людину, гарного тренера і педагога, назавжди збережеться в серцях тих, хто його знав.

Чемпіонат України, секція М

Шановні друзі/моделісти, колеги та небайдужі, інформуємо про те, що 23 – 26 липня 2020 року, в м. Глухів, на озері Скоропадське, буде проведено чемпіонат України з судномодельного спорту (секція М).
Враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні, та вимоги до проведення спортивних засобів, нагадую про обов’язкове дотримання, цих правил (не забуваємо про засоби індивідуального захисту).

Будь ласка, зареєструйтесь заздалегідь, заявки приймаються виключно!! державною мовою.

Форма на реєстрацію: https://forms.gle/x98ns9pQxRmWvhFs7

Зареєстровані участники: https://bit.ly/3dxLOb9

 

Регламент Чемпіонату України, секція М

Зміни до регламенту

 

Григорій Леонтійович Крутоголов

Шановні друзі,

З великим сумом повідомляємо, що 6 травня увечері пішов з життя наш друг та колега Григорій Леонтійович Крутоголов – майстер спорту СРСР, багаторазовий Чемпіон України та СРСР з судномодельного спорту, моделіст, вихователь та наставник не одного покоління молодих спортсменів, яким він безкористно передавав свій досвід та знання.

 

ФСССУ виражає свої співчуття рідним та близьким Григорія Леонтійовича.

img_20200506_2056411

Наступна сторінка »